3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. RIFLE BLASTER MODULAR 4u1 baterija 30 strelica za NERFA

Modularna puška fantastičnog Blastera 4u1. Savršeno za ljubitelje NERF pokretača. Ima tračnice na koje se mogu pričvrstiti dodatni dijelovi iz seta. Opremljen pravom svjetiljkom. Set uključuje bateriju od 500 mAh i 4,8 V. Dimenzije puške: 38,5 x 22 x 6,5 cm.
  2. Elektronička meta za gađanje digitalne kutije

Elektronička meta za gađanje brojačem rezultata. Savršeno za male zaljubljenike u snimanje. Uči točnosti i fokusu. Set uključuje: štit, mrežu za samostalno sastavljanje. Napajanje: 3 1,5V AA baterije (uključene). Dim. brojčanik: 31x20x26cm.
  3. Elektronička meta za gađanje digitalnih 4 meta

Elektronička meta za gađanje. Savršeno za ljubitelje oružja. Savršeno trenira točnost. Ima svjetlosne i zvučne efekte. Set uključuje: štit s 4 cilja. Napajanje: 3 1,5V AA baterije (nisu uključene). Dim. brojčanik: 33x10x17cm.
  4. Pikado kompatibilan s NERF 7,2 cm BOX lanserom 200 kom.

Skup strelica kompatibilan s NERF pokretačem. Odgovara većini mekih pušaka. Izrađena od materijala nalik na pjenu. Set uključuje: 200 metaka. Boja: plavo-narančasta. Duljina strelice: 7cm. Promjer strelice: 1,2 cm.
  5. NERF kompatibilne strelice za žutu 24 kom.

Set izmjenjivih strelica za Nerf lansere. Savršeno za ljubitelje mekog oružja. Izrađen od sigurnog materijala nalik pjeni. Set uključuje: 24 strelice. Dim. strelice: 1,2x6,5cm.
  6. Prostirka za nogometni gol s dodacima

Senzacionalan pogodak za nogometnu utakmicu. Savršeno za ljubitelje nogometnih utakmica. Ciljni met je pričvršćen na cilj kako bi diverzificirao igru ili trening. Set uključuje: elemente za izgradnju cilja, loptu, pumpu za loptu. Dim. kapije: 156x70x107cm.
  7. Lanser za pušku Blaze Storm s spremnikom + 20 strelica za NERF

Velika puška Blaze Storm s magazinom i setom strelica. Savršeno za ljubitelje računalnih igara i ostale ljubitelje "ratnih" igara. Lako se montira. Set uključuje pušku, magazin i 20 strijela od pjene. Doseg hica: 10m. Dimenzije: 71 x 20,5 x 5,5 cm
  8. Blaze Storm bacač pušaka + 20 strelica za NERF

Velika cilindrična puška Blaze Storm sa setom strelica. Savršeno za ljubitelje računalnih igara i ostale ljubitelje "ratnih" igara. Lako se montira. Dolazi s puškom i 20 strijela od pjene. Doseg hica: 10m. Dimenzije: 45 x 22,5 x 6,5 cm.
  9. Puška cilindra Blaster + 40 strelica

Fantastična puška cilindra Blaster. Savršeno za svakog ljubitelja Nerf pokretača i računalnih igara. Ima okrugli spremnik za 20 strelica. Jednostavan za upotrebu. Doseg šuta: 12m. Set uključuje: pušku, 40 strijela i štit. Dimenzije: 60x26x15cm.